
Металға арналған ажарлағыш дөңгелек, 125 х 6.0 х 22.2 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған тегістеу дөңгелегі Gross WA24TBF 74400, 125 x 6,0 x 22,2 мм, тот баспайтын, көміртекті болаттарды және металл беттерді қарқынды құрғақ өңдеу үшін қолданылады. Қондыру диаметрі 22,2 мм ҚШМ фланеціне орнатылады. Шеңбер дәнекерленген жіктерді тазалау, қабыршақтарды, қабыршақтарды және тотты кетіру қажет болған жағдайда кәсіби қолдану үшін пайдалы. Артықшылықтары Абразив ретінде қоспалары бар ақ электрокорунд пайдаланылады, бұл дөңгелектің өте жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Арматурасы бар қатты бакелит байламы дөңгелек негізіндегі абразивтерді мықтап бекітеді. Дөңгелектің ерекше құрамы оның қызып кетуіне жол бермейді, сонымен қатар тегістеу кезінде ұшқын мен шаңның пайда болуын азайтуға көмектеседі. 3 қабатты күшейтілген шынылы тор пайдалану қауіпсіздігін арттыра отырып, шеңбердің үзілуге жоғары төзімділігін қамтамасыз етеді. Шеңбер көп сатылы тексеруден өтті, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.17194-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.17194-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.179 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 743-"Сибртех, MATRIX, DENZEL, GROSS" арматураланған абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Түйіршіктілік | F 24 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қону | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | тікелей |
| Ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996158440 |
- Бағасы: 469 ₸

