
Металлға арналған кесу шеңбері, 180 х 1.8 х 22.2 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix A46QBF 74348 металл кескіш дөңгелегі, 180 x 1,8 x 22,2 мм, көміртекті болаттарды құрғақ кесуге оңтайлы. Ол қону диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Шеңбер жеке шеберханада немесе гаражда тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Артықшылықтары Қоспалары бар алюминий тотығы абразиві кесудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді және дөңгелектің қызмет ету мерзімін арттырады. Беріктендіргіш элементтері бар бакелит байламы қызуға төзімді, сондықтан қарқынды жүктемелер кезінде шеңбер деформацияланбайды. Байланыстың орташа қаттылығына байланысты шеңберді жұмсақ және қатты көміртекті болаттарды кесу үшін пайдалануға болады. Екі қабатты шынылы тор созылуға беріктігімен ерекшеленеді, сондықтан жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Қалыңдығы 1,8 мм болғандықтан, шеңбер тозуға төзімділігі жоғары және үлкен көлемдегі жұмыс кезінде кесудің тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.17191-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.17191-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 743-"Сибртех, MATRIX, DENZEL, GROSS" арматураланған абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Түйіршіктілік | F 46 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қону | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | тікелей |
| Ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996141848 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

