
Металлға арналған кескіш шеңбер, 180 х 1.6 х 22.2 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған кесу дөңгелегі Gross WA46TBF 74382, 180 x 1,6 x 22,2 мм, тот баспайтын легирленген және көміртекті болаттарды қарқынды құрғақ кесуге арналған. Тиісті өлшем бірлігіне орнатылады. Сенімді және өнімді, шеңбер жоғары жүктемелермен кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Қоспалары бар монокорундты абразивті — дәннің қаттылығы мен беріктігі жоғары, жұмыс кезінде қайралады, сондықтан кесудің тиімділігі төмендемейді. Өте жоғары ресурс — бакелитті байлам мен абразивке арнайы қоспалар қосылған. Жұмыс қауіпсіздігі — жоғары сапалы екі қабатты шыны тор материалда қысылған жағдайда оның ұшып кетуіне жол бермей, шеңберді шамадан тыс жүктемелерден қорғайды. Арнайы құрам — шеңбер кесу процесінде аздап қызады, тозу баяу және біркелкі жүреді, сондықтан шаң мен ұшқынның ең аз мөлшері пайда болады. Қалыңдығы 1,6 мм және ірі абразивті F46 — дөңгелек кесудің жоғары жылдамдығы мен дәлдігін қамтамасыз етеді. Тығыз біркелкі құрылым — шеңбер теңгерімсіздікке қосымша сынақтан өтті, бұл жұмыстың тұрақтылығы мен дәлдігін қамтамасыз етеді. Тексерілген сапа — шеңбер Ганноверлік және ресейлік қауіпсіздік сертификаттарымен расталған өндірістің барлық кезеңдерінде бақылаудан өтті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.17191-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/74361_74401.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.17191-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 743-"Сибртех, MATRIX, DENZEL, GROSS" арматураланған абразивті шеңберлер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Түйіршіктілік | F 46 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қону | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | тікелей |
| Ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996142111 |
- Бағасы: 606 ₸

