
Бетонға арналған бұрғы Drei spitzen, 8 x 115 мм, SDS Plus Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған бұрғы Gross DREI SPITZEN арт. 70733, 8 x 115 мм, темірбетон, кірпіш, тас конструкцияларында диаметрі 8 мм тесіктерді алу үшін қолданылады. Ол бетонның жоғары арматураланған түрлерімен де, сынғыш материалдармен де тиімді күреседі, сынған пішінді кесу жиектері бар карбидті пластинаның арқасында. Бұрғы SDS Plus балғамен бұрғылармен үйлесімді. Артықшылықтары Спираль мен ойығы бар жұмыс бөлігі хром (40X) қосылған легирленген аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге, соның ішінде иілуге төзімді. Карбидті кескіш пластинаны өндіру үшін болаттың ең қатты қорытпаларының бірі BK8 80-90 HRC пайдаланылды және оны әлемдік көшбасшы CERATIZIT компаниясы жасады. Патенттелген үш қырлы кескіш пластина конструкциясы бұрғыны арматураға тиген кезде зақымданудан қорғайды, сонымен қатар оны берілген осьте ұстауға мүмкіндік береді — бұл тегіс тесік алуға мүмкіндік береді және жұмыс сапасын арттырады. Пластина бұрғы корпусына ұшынан—ұшына дәнекерленген - бұл шешім шөгінділердің кедергісіз ағып кетуін қамтамасыз етеді және бұрғы өнімділігін арттырады. Коррозияға қарсы жабын бұрғылауды тоттан қорғайды және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Жабдық Германияда бүгінгі күнге дейін ең жақсы бұрғылау өндірушісі болып табылатын HAWERA зауытында жасалған және ең жоғары жұмыс ресурсы мен беріктігін растайтын ЕО сапа сертификаттарына ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (евростандарт) |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс ұзындығы | 65 мм |
| Пластинаның түрі | үш шеңберлі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996117874 |
- Бағасы: 1 861 ₸

