
Негізгі бұрғыға арналған патрон, 1.5-13 мм, М12 х 1.25, SDS Plus Сибртех адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 468257 кілт патронын, қосылым түрі М12х1,25, 1,5-13 мм жабдыққа арналған, SDS PLUS адаптері бар бұрғылармен де, перфораторлармен де пайдалануға болады. Бұрғыны мықтап бекітуге, оның айналу және құлау қаупінсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Құрылыс алаңында негізгі немесе қосалқы патрон ретінде пайдалы. Артықшылықтары Жүктемелерге төзімділік — патронның жұдырықшалары 54-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Жабдықты сенімді бекіту — картридж негізгі механизммен жабдықталған. Бедерлі беті — патрон қолында сырғып кетпейді, соның есебінен онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Айқын таңбалау — патронның негізгі сипаттамалары оның корпусында басылған. Кілт жиынтықта — оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 13 мм |
| Мин. қаптама | 4 жасырын |
| Біліктің ең аз диаметрі | 1.5 мм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Картридж түрі | Кілт |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996162669 |
- Бағасы: 1 548 ₸

