
Негізгі бұрғыға арналған патрон, 3-16 мм, 1/2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік қону диаметрі бар Sibrtech 168267 бұрғысына арналған негізгі патрон бұрғылау жұмыстарын орындау үшін 3-16 мм саңылаулары бар бұрғылардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Тұрмыста және кәсіби міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары 54-56 HRC патронының жұдырықшаларының қаттылығы оны соққы режимінде және механикалық кернеулердің жоғарылауымен пайдалануға мүмкіндік береді. Картридждегі қондырма кілттің көмегімен бекітіледі, сондықтан ол сенімді түрде бекітіледі. Картридждегі ойықтар оның қолында сырғып кетуіне жол бермейді. Патронның корпусындағы таңбалаудың арқасында оның сипаттамаларын кез келген уақытта көруге болады. Картридж кілтпен бірге жеткізіледі және бірден пайдалануға дайын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.655 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 16 мм |
| Мин. қаптама | 3 жасырын |
| Біліктің ең аз диаметрі | 3 мм |
| Қону диаметрі | 1/2 дюйм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Картридж түрі | Кілт |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996132396 |
- Бағасы: 3 146 ₸

