
Жылдам қысқышты бұрғыға арналған патрон, 2-13 мм, 1/2 дюйм, SDS Plus Сибртех адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 168097 SDS PLUS адаптері бар жылдам қысқыш патрон, 1/2 дюймдік қосылым түрі, 2-13 мм саңылаулары бар бұрғыларды бұрғыға немесе сымсыз балғамен бұрғылауға орнатуға арналған. Ол кәсіби емес қолдануға арналған, тұрмыстық міндеттерді шешу үшін оңтайлы. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — патронның жұдырықшалары 54-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан механикалық кернеулерге оңай төтеп бере алады. Жылдам босату механизмі — жабдықты ауыстыру үшін кілт қажет емес. Корпустағы таңбалау — техникалық сипаттамалар анық көрінеді, бұл дұрыс картриджді табуды жеңілдетеді. Бедерлі беті — патронмен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі ол қолынан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.315 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 13 мм |
| Мин. қаптама | 5 жасырын |
| Біліктің ең аз диаметрі | 2 мм |
| Қону диаметрі | 1/2 дюйм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Картридж түрі | Тез қысылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996128931 |
- Бағасы: 2 164 ₸

