
Бұрғыға арналған патрон БЗП 1-10 мм, 1/2, SDS Plus Сибртех адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech BZP 168087 картриджі, 1/2 дюймдік қосылым түрі, 1-10 мм бұрғыларға арналған, жиынтықта SDS PLUS адаптері бар, бұрғымен бірге пайдалануға арналған. Ол ыңғайлы жұмысты қамтамасыз ететін қондырманы мықтап бекітеді. Ал SDS PLUS адаптерінің арқасында балғамен бұрғылаумен жұмыс істеуге болады. Артықшылықтары 54-56 HRC патронының жұдырықшаларының қаттылығы бұйымның жоғары механикалық кернеулерге және соққылы бұрғылауға төзімділігін қамтамасыз етеді. Жабдықты ауыстыруға көп уақыт жұмсаудың қажеті жоқ, өйткені картридж жылдам босату механизмімен жабдықталған. Корпустағы таңбалау патронның сипаттамаларын анықтауды жеңілдетеді. Бедерлі корпустың есебінен патрон қолдан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 10 мм |
| Мин. қаптама | 5 жасырын |
| Біліктің ең аз диаметрі | 1 мм |
| Қону диаметрі | 1/2 дюйм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Картридж түрі | Тез қысылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996162638 |
- Бағасы: 1 779 ₸

