
Файл, 300 мм, жалпақ, екі компонентті тұтқа, №2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 16233 жалпақ файлы, №2 ойығы, ұзындығы 300 мм жүзі және екі компонентті тұтқасы бар, металл бұйымдарын қолмен өңдеуге арналған құрал. Ол драча файлымен өрескел өңдеуден кейін қолданылады. Тегіс немесе дөңес сыртқы бетін тазалауға, дайындаманы қажетті пішінге немесе өлшемге келтіруге мүмкіндік береді. No2 орташа ойықта 10 мм ұзындықтағы тістердің саны 25-ке жетеді, бұл материалдың қабатын қалыңдығы 0,08 мм-ге дейін алып тастауға мүмкіндік береді және аралаудың дәлдігін қамтамасыз етеді. Файл слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары көміртекті болаттан жасалған U13A жұмыс бөлігі тозуға төзімді, сондықтан құрал ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Эргономикалық екі компонентті тұтқа қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Ілуге арналған тесіктің арқасында файлды сақтау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 465 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 162-Егеулер, сүргілер тегіс |
| Ұзындығы | 410 мм |
| Болат маркасы | У13А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996161945 |
- Бағасы: 2 261 ₸

