
Файл, 150 мм, жартылай шеңберлі, екі компонентті тұтқа, №2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
№2 ойығы бар, ұзындығы 150 мм қалақшасы және екі компонентті тұтқасы бар Sibrtech 16324 жартылай шеңберлі файлы драча файлын қолданғаннан кейін металл дайындамаларды аралық өңдеу үшін қолданылады. Тегіс және ойыс беттерді аралау үшін қолайлы. №2 орташа ойықтың арқасында құрал материалдың жұқа қабатын қалыңдығы 0,08 мм-ге дейін алып тастайды, бұл аралаудың дәлдігін қамтамасыз етеді. Слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары көміртекті болаттан жасалған U13A жұмыс бөлігі жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан файл ұзақ мерзімді пайдалануға жарамды. Эргономикалық екі компонентті тұтқа қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқаның артқы жағында ілу тесігі бар, сондықтан файлды сақтау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 163-Егеулер, жартылай шеңберлі распылар |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Болат маркасы | У13А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996161952 |
- Бағасы: 1 046 ₸

