
Файл, 250 мм, үш қырлы, екі компонентті тұтқа, №2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 16030 үш қырлы файлы, жұмыс бөлігінің ұзындығы 250 мм, №2 ойығы және екі компонентті тұтқасы бар, металл бөлшектерді қажетті пішін мен өлшемге келтіре отырып, қолмен дәлдеу үшін қолданылады. Үшбұрышты саңылауларды, беттерді, ойықтарды, ішкі бұрыштарды өңдеу үшін оңтайлы. Ұзындығы 1 см-ге 13-25 тістері бар №2 ойық драча файлын қолданғаннан кейін дәл тегістеуді қамтамасыз етеді. Құрал шеберлер мен слесарлық кәсіп әуесқойларына пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік — файл беріктігі мен кернеулерге төзімділігімен сипатталатын жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған. Жоғары сапалы аралау — пышаққа көлденең ойық салынған, онда қосалқы ұсақ тістер материалдың тегістелуін қамтамасыз етеді. Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және алақаннан сырғып кетпейді. Ыңғайлы сақтау — тұтқаның артқы жағында ілу үшін тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 160-Напильники трехгранные |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Болат маркасы | У13А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996161853 |
- Бағасы: 1 201 ₸

