
Файл, 300 мм, дөңгелек, екі компонентті тұтқа, №2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
№2 ойығы бар Sibrtech 16133 дөңгелек файлы, жұмыс бөлігінің ұзындығы 300 мм, екі компонентті тұтқасы бар, металл бөлшектерді толтыруға арналған слесарлық құрал. Ойыс беттерді, сопақша және дөңгелек тесіктерді өңдеу үшін оңтайлы. Оларға қажетті өлшемді немесе пішінді беруге, белгілі бір дәрежеде кедір-бұдырлыққа жеткізуге көмектеседі. №2 көлденең ойығы бар пышақ қатты файлды пайдаланғаннан кейін пайдаланылады, себебі ол металдың жұқа қабатын алып тастайды және бетінің тегістігін қамтамасыз етеді. Құрал шеберханада, үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Файлдың жұмыс істеу мерзімі жоғары, себебі ол жоғары көміртекті болат U13A-дан жасалған. Екі бөліктен тұратын тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқада тесік бар, оның көмегімен құралды шегеге немесе кронштейнге іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 161-Напильники, рашпили круглые |
| Ұзындығы | 410 мм |
| Болат маркасы | У13А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996161907 |
- Бағасы: 1 950 ₸

