
Файл, 250 мм, шаршы, екі компонентті тұтқа, №2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 15930 екі компонентті тұтқасы бар төртбұрышты файл, жұмыс бөлігінің ұзындығы 250 мм, №2 ойық — металл бөлшектерді қолмен өңдеуге арналған слесарлық құрал. Ол тегіс беттерді, ойықтарды, төртбұрышты және тікбұрышты қималардың тесіктерін өңдеу үшін қолданылады. Орташа ойығы бар құрал драча файлымен өрескел өңдеуден кейін бұйымдарды дәл тегістеу үшін жарамды. Слесарлық істе және тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Файл жоғары көміртекті болат U13A-дан жасалған, сондықтан ол беріктігімен және механикалық кернеулерге төзімділігімен сипатталады. Екі бөліктен тұратын тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Тұтқаның артқы жағында аспапты ілулі сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік беретін тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 159-Напильники квадратные |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Болат маркасы | У13А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | шаршы |
| Штрих-код | 4044996161815 |
- Бағасы: 1 152 ₸

