
Тұтқасы бар механикалық дөңгелекті отырғызғыш, 12 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 12 литр, тұтқасы бар Palisad 63950 дөңгелектеріндегі механикалық сепкіш тұқымдарды біркелкі себуге, тыңайтқыштарды енгізуге немесе көктайғаққа қарсы реагентті таратуға көмектеседі. Таралу қарқындылығын диспенсер арқылы реттеуге болады. Биіктігі 835 мм болатын ыңғайлы тұтқа пайдаланушының омыртқасына түсетін жүктемені азайтады. Сыйымдылықтың сыйымдылығы 12 литр, бұл 400 шаршы метрге дейінгі аумақты өңдеуге мүмкіндік береді.м. Құрылғы саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімді пластиктен жасалған шөміш ультракүлгін сәулелерге және жауын-шашынға ұшырамайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Полипропилен дөңгелектерінің бедерлі беті бар, бұл олардың тартылуын жақсартады және отырғызғыштың қозғалуын жеңілдетеді. Тірек аяқтарының арқасында отырғызғыш тік күйін сақтай алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.462 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 575 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Сыйымдылығы | 12 л |
| Тұтқаның биіктігі | 985 мм |
| Өлшемдері | 570 x 185 x 1085 мм |
| Жүк көтергіштігі | 10 келі |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 644-Бақша жабдықтары |
| Дөңгелектің диаметрі | 185 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Материал | болат, пластик, мырыш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Платформа өлшемі | 570 х 170 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996156729 |
- Бағасы: 18 527 ₸

