
Розеткалар жинағы, 1/2, 10 - 24 мм розеткалар, ысырма кілті бар, 12 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13577 1/2 дюймдік ысырма кілті бар 10-24 мм розетка жинағы 12 элементті қамтиды. Бұл қызмет көрсету станциясының мамандары мен автокөлік жүргізушілері үшін таптырмас көмекші болады, гаражда, алыс қашықтыққа сапар шегу кезінде, сондай-ақ үйде және саяжайда жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Құралдар өндірістің әрбір сатысында технологиялық бақылаумен жасалады. Артықшылықтары 72 тісті ысырма бекіткіштерді тегіс және жұмсақ айналдыруға мүмкіндік береді, бұл жету қиын және тар жерлерде жұмыс істеуді ыңғайлы етеді. Аспаптар жоғары сапалы аспаптық болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен, бұл олардың тозуға төзімділігін және жүктемелерге төзімділігін арттырады. Ратчет арнайы қалпына келтіру механизмінің арқасында саптамаларды жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді. Ұзартқыш сымдағы металл бекіткіш саптамалардың ұшып кетуіне жол бермейді. Ратчет эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқамен жабдықталған, ол қолыңызда сырғып кетпейді. Жинақ оңай сақтауға және қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік беретін құлпы бар металл қорапта келеді. Кейстегі ложемент жиынтықтың әрбір бөлшегінің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Жинақ өндірушінің өмірлік кепілдігімен қамтылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 54 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 329 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 164 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 2.26 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 24 |
| Бастың максималды өлшемі | 24 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996160153 |
- Бағасы: 14 408 ₸

