
Torx бастар жинағы , 14 дана, 1/4, 3/8, 1/2 Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2, 1/4 және 3/8 дюймдік өлшемдері бар Stels TORX 13675 розетка жинағы электронды профильді бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 14 элементті қамтиды. Ол гаражда тұрмыстық мақсатта да, қызмет көрсету станциясында және жөндеу шеберханаларында кәсіби мақсатта да жарамды. Артықшылықтары Шеткі бастар хром-ванадий тобындағы жеңіл, жоғары сапалы болаттан жасалған, сондықтан олардың тозуға төзімділігі жоғары және пайдалану мерзімі артады. Жинақ пластик қорапта келеді, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Бас профильдерінің жоғары қаттылығы жоғары жүктемелерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 1/2 дюймдік бекіту алаңы бар бастар өндірушінің өмірлік кепілдігімен қамтылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.683 кг |
| Қаптама түрі | Металл кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 54 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 329 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 164 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Пәндер саны | 14 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Құлып түрі | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996159966 |
- Бағасы: 6 185 ₸

