
Қақпағы бар қоқыс дорбаларына арналған арба, Palisad жиынтығындағы 1 қап
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қақпағы бар қоқыс дорбаларына арналған арба Palisad 68933, 1 қап кіреді, қалдықтарды жинауға және сақтауға арналған. Бұл жазғы тұрғындарға учаскедегі тәртіпті сақтау және аумақты тазалауды жеңілдету үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Арнайы бекіткіштер қоқыс дорбасының сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Қарапайым конструкцияның арқасында арба тез құрастырылады және бөлшектеледі. Қақпақ қоқыстың кездейсоқ төгілуіне және иістердің таралуына жол бермейді. Көлемі 50 литр болатын Palisad бақша арбасы салмағы 30 келіге дейінгі жүктерді тасымалдауға арналған. Бұл бағбандар мен бағбандарға егінді, тыңайтқыштарды, бау-бақша құралдарын жинау және тасымалдау үшін пайдалы. Артықшылықтары Арба берік және сенімді материалдан — жоғары сапалы пластиктен жасалған. Бір бөліктен тұратын конструкция арбаның беріктігі мен жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Қолға арналған тесігі бар биік арқалық арбаны басқаруды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Жүк көтергіштігі | 50 келі |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 145 мм |
| Ұзындығы | 0.56 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 70 кг |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 0.46 мм |
| Штрих-код | 4044996156736 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

