
Сыдырмасы бар жылыжай 300 х 110 см, СУФ 90 Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 300 x 110 см, СУФ 90 жабыны бар найзағай қақпағы бар Palisad 63926 жылыжайы бау-бақша және бау-бақша дақылдарын өсіру кезеңінде оңтайлы микроклиматты жасауға арналған. Тоқылмаған жабын материалы жарық пен ылғалдың жақсы өткізгіштігіне ие бола отырып, тікелей күн сәулесінен және қатты жауын-шашыннан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Сондай-ақ, жылыжай зиянкестердің өсімдіктерге шабуыл жасауына жол бермейді. Ішке кіру үшін кіру саңылаулары қарастырылған. Орнату арнайы дағдыларды және сайтты арнайы дайындауды қажет етпейді. Жылыжай жеке қосалқы шаруашылықта пайдалы болады. Артықшылықтары Пластикалық жақтау ультракүлгін сәулелерге және жауын-шашынға төзімді, сондықтан жылыжай ұзақ уақыт қызмет етеді. Қаңқа доғалары конструкцияның тұрақтылығын қамтамасыз ететін біріктіруші элементтермен бекітіледі. Жылыжай доғалы пішінге ие, бұл оның төбесінде ылғалдың жиналуына жол бермейді. СУФ 90 жабын материалының созылу беріктігін арттыру үшін күшейтілген тігістері бар. Жабын материалдың ішкі жағынан доғаларға бекітуге арналған таспа тігіледі, соның арқасында жабын жақтауда мықтап ұсталады. Өсімдіктерге күтім жасау немесе желдету үшін оларға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету үшін кіреберістерде найзағай бекіткіштері қарастырылған. Пластикалық қаңқасының арқасында жылыжайдың салмағы небәрі 4,1 кг, бұл оны сақтау мен тасымалдауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Биіктігі | 120 мм |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Қаңқа түтіктерінің диаметрі | 20 мм |
| Ұзындығы | 340 мм |
| Қаңқа материалы | пластик |
| Тент материалы | тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800066336 |
- Бағасы: 15 803 ₸

