
Жылыжайға арналған сыдырма қапшық 300 х 110 см, СУФ 42 Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыдырмалы қап Palisad 63920, СУФ 42, — көлемі 300 х 110 см жылыжайларға арналған жабын материалы. Тығыздығы 42 г/м2 тоқыма емес материалдан жасалған, бұл оның жоғары беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Өсімдіктерді қатты жаңбырдан, желден, шамадан тыс күн сәулесінен және аяздан, сондай-ақ зиянкестердің шабуылынан сенімді қорғайды. Ауа мен ылғалдың түсуіне кедергі жасамайды. Қаптама қала маңындағы аудандарда бау-бақша дақылдары мен сәндік өсімдіктерді өсіру кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Күшейтілген тігістер бұйымның жоғары сенімділігін қамтамасыз ете отырып, қаптаманың жыртылуға төзімділігін арттырады. Кіріс саңылауларындағы найзағайлар желдету және суару үшін жылыжайға кіруді жеңілдетеді. Жабын материалын жылыжай доғаларына бекітуге арналған таспа құрылымды құрастыруды жеңілдетеді және қысқыштарды сатып алу қажеттілігін жояды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 850 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Биіктігі | 130 мм |
| Топ | Бақшадағы жылыжайлар мен жылыжайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 639-Парники |
| Ұзындығы | 340 мм |
| Тент материалы | тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800066275 |
- Бағасы: 3 678 ₸

