
Арматураланған таспа, ылғалға төзімді, 48 мм х 25 м, күміс Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ылғалға төзімді Matrix 89068, 48 мм x 25 м күмістен жасалған арматураланған жабысқақ таспа күнделікті өмірде және өндірісте көптеген мәселелерді шешуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен әртүрлі бұйымдарға шағын жөндеу жұмыстарын жүргізуге, қосылыстарды герметизациялауға, бөлшектерге шаң мен судың түсуіне жол бермеуге және т.б. Артықшылықтары Сенімділік және беріктік — таспа полиэтиленмен қапталған мата талшықтарымен нығайтылған, сондықтан ол шаң мен су өткізбейді, сонымен қатар тозуға және созылуға төзімділігімен ерекшеленеді. Каучук негізіндегі желім — таспа кез келген материалдармен мықтап жабысады. Ыңғайлылық пен дәлдік — таспада белгілер қалдыруға болады. Жылдам монтаждау және бөлшектеу — таспа қосымша құралдарсыз желімделеді және оңай қабыршақтанады. Төлке картон мен қағаздан жасалған — кәдеге жарату кезінде ол экологияға зиян келтірмейді. Орам 25 м — бұл ұзақ мерзімді пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Негізі | ПВХ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 48 мм |
| Штрих-код | 4044996162423 |
- Бағасы: 1 042 ₸

