
Қылқалам тегіс, табиғи қара қылшық, 4" MTX ағаш тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Табиғи қара қылшықтары мен ағаш тұтқасы бар ені 4 дюймдік жалпақ MTX 82643 бояу щеткасы үй ішінде де, сыртында да бояу жұмыстарын орындау кезінде қолданылады. Қатты және серпімді қылшықтардың тозуға төзімділігі жоғары, бұл щетканы өрескел беттерді агрессивті негіздегі бояулармен бояу үшін пайдалануға мүмкіндік береді: майлы және еріткіш құрамы бар. Кең қылқаламмен үлкен беттерді бояу ыңғайлы. Артықшылықтары Жұмыстың жоғары сапасы — қылшықтар қосарлы пісіру әдісімен жасалған және құрамында бөгде қоспалар жоқ. Төзімділік — қылшықтар тұтқаға бекітілген металл кронштейннің арқасында құлап кетпейді. Тоттануға қарсы жабын — бандаж тоттың пайда болуынан сенімді қорғалған. Ұштарында бөлінген қылшық — бояу жаққыш жақсы сіңеді, ұстайды және олардың біркелкі жағылуын қамтамасыз ете отырып, ЛБМ береді. Ыңғайлы жұмыс — таңдалған ағаштан жасалған тұтқа тегістелген, сондықтан ол қолыңызда сырғып кетпейді. Қылқалам тұтқасындағы тесікті ілулі күйде сақтауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Габариттер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.121 кг |
| Топ | Қылқаламдар тегіс |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 826-Кисти плоские "MATRIX" с деревянной ручкой черная щетина "Декор" |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996161785 |
| Қыл | табиғи қара |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

