
Тіректі және пиньонды қысқыш, жылдам қысқыш, тапанша түрі, қадамдық механизм, пластикалық корпус, 450 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық корпусы бар, қысқыш ені 450 мм, қадамдық механизмі бар, ағаш ұстасы немесе монтаждау жұмыстарын орындау кезінде дайындамаларды қысу үшін қолданылатын тапанша типті тірек және пиньонды жылдам қысқыш қысқыш 20704. Ағаш бөлшектерді бекітуге ыңғайлы, себебі жақтардағы пластик төсемдер қысылған кезде олардың бетін зақымдамайды. Пластиналық механизм өңделетін затты бірте-бірте қысып, жылжымалы иекті біртіндеп жылжытады. Триггер құлпы оны берілген қалыпта ұстайды. Құрал кәсіби пайдалану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Корпус пен жақтар соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан құрал жоғары механикалық кернеулерге төзімді. Шина көміртекті болаттан жасалған және иілуге төзімділігі жоғары. Шинаның коррозияға қарсы жабыны тоттан қорғауды қамтамасыз етеді және қысқыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тірек иегін қысқышпен бекітіп, рельс бойымен жылжытуға және оның үстіне айналдыруға болады, бұл қысқышты аралық құрал ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Қысқыш Тайваньда қатаң сапа бақылауымен жасалған, бұл оның сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.182 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.682 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.23 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.96 кг |
| Қысқыш тереңдігі | 90 мм |
| Топ | Струбцины F-образные |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 207-Тірек қысқыштар |
| Штанганың ұзындығы | 660 мм |
| Қысқыш | ысырма |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қысқыштың ені | 450 мм |
| Штрих-код | 4712780142721 |
- Бағасы: 7 338 ₸

