
Автокөлікке арналған резеңке тіреуіш 2т, 3т Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50913 резеңке тірегі, жүк көтергіштігі 2 және 3 тонна, көлік құралдарының тіректері үшін қорғаныс төсемі ретінде қолданылады. Осының арқасында домкратты пайдаланған кезде корпуста және көтергіш құрылғының жоғарғы бөлігінде ешқандай зақым қалмайды. Тірек гаражда да, автосервисте де пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Резеңке серпімді тірек жүктемелерден кейін пішінін тез қалпына келтіреді. Тіректің қалыңдығы 3,2 см, сондықтан ол 3 тоннаға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады. Тіректі үй ішінде және сыртында пайдалануға болады, себебі ол -30-дан +50 °C-қа дейінгі температураға төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 32 мм |
| Ұзындығы | 37 мм |
| Ені | 90.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Материал | Резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800069016 |
- Бағасы: 873 ₸

