
Сибртехтің құймалы еденіне арналған аяқ киімге арналған шпилькалы қондырмалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 81109 аяқ киіміне арналған шпилькалы қондырмалар кептірілмеген көлемді еденде қозғалуға арналған. Шыбықтардың арқасында жаңадан құйылған беті зақымдалмайды. Нәтижесінде қондырмалар берік және әдемі еден жабынын алуға мүмкіндік береді. Олар полимерде қалған ауа көпіршіктерін тиімді жоя отырып, қосымша аэратор рөлін атқарады. Жастықшаның артықшылықтары әмбебап және аяқтың барлық өлшемдері бар адамдар үшін жарамды. Қондырмалар өте оңай бекітіледі — табандары бекіткіштердің көмегімен аяқ киімнің астына орнатылатын белдіктермен жабдықталған. Шыбықтар мырышталған болаттан жасалған, яғни олар тот баспайды және майыспайды. Шпилькалардың ұзындығы биіктігі 37 мм-ге дейінгі көлемді еденде жүруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.69 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 811-Ине тәріздес білікшелер /Ресей/ |
| Ұзындығы | 37 мм |
| Материал | полипропилен, среднеуглеродистая сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жұмыс бөлігінің ені | 132 мм |
| Штрих-код | 4044996160979 |
- Бағасы: 4 173 ₸

