
Сыналар 27 х 6 х 6 мм, плиткаларды төсеуге арналған, 50 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех сыналары 880227, 27 x 6 x 6 мм, 50 дана, плиткалардың бірінші қатарын тегістеуге және төсеу кезінде тігістердің қалыңдығын реттеуге арналған. Сондай-ақ, сыналар желімнің қатаюы кезінде плиткалардың жылжуына жол бермейді. Қабырғаға немесе баспалдақтарға тақтайшалардың төменгі қатарын төсеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Берік және берік пластмассадан жасалған, плитка желімінің әсерінен пішінін өзгертпейді. Плиткаларды тегіс емес беттерге төсеу кезінде және қалау жіктерінде үлкен айырмашылықтар болған кезде біркелкі бірдей саңылауларды (жіктерді) жасауға көмектеседі. Өнімдерді бірнеше рет қолдануға болады, сондықтан олар шебердің арсеналында пайдалы көмекші болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _баптамадағы саны | 50 шт |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Топ | Плиткаларды қалауға арналған кресттер мен сыналар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 880-Кресттер, сыналар, плиткаларды төсеуге арналған магнитті құлып |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 27 х 6 х 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800051677 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

