
Қол қысқышы, күшейтілген, тегіс ұстағыш, 225 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған қол қысқышы Сибртех 18428 жалпақ ұстағышы бар, 225 мм, монтаждау-монтаждау және дәнекерлеу жұмыстарын жүргізу кезінде әртүрлі заттарды ұстау үшін қолданылады. Иектер бөлікті ұстайды, ал бекіткіш оларды қажетті күйде бекітеді. Қысқыш кәсіби және тұрмыстық салада танымал. Артықшылықтары Қысқыш болаттан жасалған, сондықтан тозуға және механикалық кернеулерге төзімді. Никельмен қаптау құралды сызаттар мен тот басудан сақтайды. Жақ ерітіндісінің ені бұрандамен реттеледі, яғни құрал әртүрлі пішіндегі бөлшектермен жұмыс істеуге жарамды. Жақтардың қырлы жұмыс беттері сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996160832 |
- Бағасы: 2 202 ₸

