
Қол қысқышы, қос, нүктелі бекіткіш, 225 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18429, 225 мм қос қол қысқышы әртүрлі пішіндегі бөлшектерді нүктелік бекіту үшін қолданылады. Дәнекерлеу және слесарлық-монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде қажет. Жақтардың пішіні дайындамаларды бір уақытта екі нүктеде қысуға мүмкіндік береді, ал құлыптау механизмі олардың ашылуына жол бермейді. Артықшылықтары Құралдың болат корпусы кернеуге және тозуға төзімді, сондықтан қысқыш ұзақ уақыт қызмет етеді. Корпустың никельмен қапталуы құралды коррозиядан қорғайды. Жақ ерітіндісінің ені үстіңгі тұтқаға орнатылған бұранда арқылы бірқалыпты реттеледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.574 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 67 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 69 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996160849 |
- Бағасы: 3 106 ₸

