
Қол қысқышы, жазықтықты бекіту, 205 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18431, 205 мм қол қысқышы — дайындамаларды бекітуге және ұстауға арналған монтаждау-монтаждау құралы. Оның кең, жалпақ жақтары бар, сондықтан ол парақ материалдарымен жұмыс істегенде тиімді. Қысқыш кәсіби және жеке салада қолданылады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — құрал берік болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік — қысқыш корпусы никельмен қапталған. Жақ ерітіндісінің енін бірқалыпты реттеу — үстіңгі тұтқада бұранда бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996160856 |
- Бағасы: 2 656 ₸

