
Қол қысқышы, ұзартылған ұстағыш, 220 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18424 қол қысқышы ұзартылған ұстағышы бар, 220 мм, слесарь, ағаш ұстасы, монтаждау, дәнекерлеу жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Ол әр түрлі пішіндегі дайындамалар мен бөлшектерді ұстайды, әрі қарай әрекет ету үшін шебердің қолдары бос қалады. Ұзартылған ұстағыш сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Құрал құрылыс алаңында, жөндеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ үйде, шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады. Артықшылықтары Төзімділік — қысқыш болаттан жасалған және механикалық кернеуге төзімді. Коррозиядан қорғау — корпусқа никельмен қапталған. Бұранданың болуы — әртүрлі пішіндегі бөлшектерді ұстау үшін ұстау енін біркелкі реттеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996160795 |
- Бағасы: 2 047 ₸

