
Қол қысқышы, үлкейтілген ұстағыш, жылжымалы жақтары, 170 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18425 қол қысқышы ұлғайтылған ұстағышымен және жылжымалы жақтарымен, 170 мм, бөлшектер мен дайындамаларды алдын ала орнатылған күйде бекітуге және ұстауға мүмкіндік береді. Бұл жағдайда шебердің қолдары бос қалады. Жылжымалы жақтаулар күрделі пішіндегі заттармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қысқыш дәнекерлеу, ағаш ұстасы, слесарлық жұмыстар үшін қолданылады. Ол құрылыста, жөндеу кезінде қолданылады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал болаттан жасалған, сондықтан ол қажетті беріктік сипаттамаларына ие және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Қысқыш никельмен қапталғандықтан коррозияға төзімді. Үлкейтілген ұстағыш үлкен бөлшектермен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Реттеу бұрандасы жақ ерітіндісінің қажетті мөлшерін таңдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 82 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996160801 |
- Бағасы: 1 885 ₸

