
Қол қысқышы, жартылай шеңберлі тұтқа, 180 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18421 жартылай шеңберлі ұстағышы бар қол қысқышы, 180 мм, бөлшектер мен дайындамаларды кейіннен өңдеу немесе біріктіру алдында ұстау үшін қолданылады. Жартылай шеңберлі ұстағыш сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Қысқыш слесарь-монтаждау, ағаш ұстасы, дәнекерлеу жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Қысқыш болаттан жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді. Никельді жабын құралды коррозиядан қорғайды. Реттеу бұрандасы жақтардың жұмыс жүрісінің өлшемін біркелкі өзгертуге мүмкіндік береді, осылайша қысқышты бөліктің қалыңдығына қарай реттеуге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.308 кг |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996160764 |
- Бағасы: 1 726 ₸

