
Алтыбұрышты соққылы ұштық розеткалар жинағы, 1/2, 10-24 мм, 10 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13997 алтыбұрышты соққылы розетка жинағы электрлік және пневматикалық кілттерге арналған 1/2 дюймдік бекіту алаңы бар 10-24 мм 10 саптаманы қамтиды. Олар автокөлік жөндеу шеберханасында, құрылыс алаңында және слесарлық цехта бекіткіштерді бөлшектеуге және орнатуға ыңғайлы болады. Кәдімгі розеткалардан айырмашылығы, барабандар қарқынды соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Артықшылықтары Хром-молибденді болат бастың қызмет ету мерзімін арттырады, өйткені тозуға төзімділігін арттырды. Күңгірт фосфатталған жабын басты коррозиядан қорғайды. Бастардың жұмыс бөліктері 44-48 HRC қаттылығына байланысты жоғары қысымға төзімділікке ие. Бастар жинағы тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін металл қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 246 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.945 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Соқпалы бастар |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 24 мм |
| Болат маркасы | CrMo |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Мақсаты | для гайковерта |
| Ерекшеліктері | екпінді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996157726 |
- Бағасы: 23 521 ₸

