
Рулетка Magnetisch 3 м х 16 мм, резеңкеленген корпус, автоматты бекіту, Нейлонмен қаптау, ілмек
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Magnetisch" Gross 32570 рулеткасы резеңкеленген корпуста, 3 м х 16 мм тормен, магнитті ілмекпен, нейлонмен қапталған және автоматты бекіту функциясымен жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде қолданылады. Қабырғалардың, едендердің, әртүрлі дайындамалардың, жиһаздардың, терезе ойықтарының және т.б. ұзындығын өлшеуге оңтайлы. Магниттік ілмектің арқасында таспа өлшемін металл беттермен жұмыс істегенде пайдалану ыңғайлы.Артықшылықтары Резеңкеленген жабыны бар корпус шағын биіктіктен кездейсоқ құлаудан қорғалған.Нейлон жабыны кенепке тозуға төзімділік береді, бұл оның қызмет ету мерзімін бірнеше есе арттырады.Ені 16 мм кенеп жұмысты жету қиын жерлерде жүргізуге мүмкіндік береді.Автостоппен жүру функциясы жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді, өйткені. таспа түймені басқанда ғана бұралып қалады.Жылжымалы ілмектің арқасында өлшеу қателігі оның қалыңдығына байланысты өтеледі, бұл жұмыс дәлдігін арттырады.Үлкен шрифті бар шкала тіпті алыстан да анық көрінеді.Рулеткамен сәйкесінше білезік пен белдікке бекітуге арналған бау мен ілгектің арқасында жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 67 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 71 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35.5 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 8 жасырын |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп, обрезиненный корпус, покрытие ленты нейлон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Таспаның ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996154022 |
- Бағасы: 3 331 ₸

