
Рулетка Komfortabel 5 м х 19 мм, резеңкеленген корпус Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс "Komfortabel" 32561 рулеткасы 5 м х 19 мм лентасы бар резеңкеленген корпуста жөндеу және құрылыс жұмыстарына қажетті ыңғайлы қалта құралы болып табылады. Оның көмегімен тегіс беттердің, әртүрлі дайындамалардың, материалдардың, конструкциялардың және т.б. сызықтық өлшемдерді жүргізуге болады.Артықшылықтарысоққы әсерінен қорғау — рулетка корпусында резеңкеленген қақпақ бар.Өлшеулердің жоғары дәлдігі — жылжымалы ілгектің арқасында оның қалыңдығындағы қателік өтеледі.Нәтижелерді оңай оқу — күңгірт шағылысқа қарсы жабыны бар өлшеу шкаласы үлкен сандармен басылған.Ыңғайлы жұмыс істеу және тасымалдау үшін белдік пен қысқыш таспа өлшемін білекке немесе белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 63 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 44.5 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.236 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 8 жасырын |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Таспаның ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996153988 |
- Бағасы: 2 257 ₸

