
Рулетка Komfortabel 8 м х 25 мм, резеңкеленген корпус Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8 м х 25 мм лентасы бар резеңкеленген корпустағы жалпы "Komfortabel" 32563 рулеткасы жөндеу және құрылыс жұмыстарына қажетті ыңғайлы қалта құралы болып табылады. Оның көмегімен тегіс беттердің, әртүрлі дайындамалардың, материалдардың, конструкциялардың және т.б. сызықтық өлшемдерді жүргізуге болады.Артықшылықтарысоққы әсерінен қорғау — рулетка корпусында резеңкеленген қақпақ бар.Өлшеулердің жоғары дәлдігі — жылжымалы ілгектің арқасында оның қалыңдығындағы қателік өтеледі.Нәтижелерді оңай оқу — күңгірт шағылысқа қарсы жабыны бар өлшеу шкаласы үлкен сандармен басылған.Ыңғайлы жұмыс істеу және тасымалдау үшін белдік пен қысқыш таспа өлшемін білекке немесе белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 66 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 63 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 48.5 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.386 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 311-"GROSS" қалталы рулеткалар |
| Ұзындығы | 8 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Таспаның ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996154008 |
- Бағасы: 4 502 ₸

