
Балға, 6000 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 6000 г шабуылшысы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Matrix 10925 балғасы бөлшектеу жұмыстарына — тасты, кірпішті, бетонды бұзуға арналған. Ұзартылған 900 мм тұтқасы үлкен күшпен соққы беруге мүмкіндік береді, ал соғылған штырь штыры берік және деформацияға ұшырамайды. Балға кәсіби қолдану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Балға басы жоғары сапалы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, ал соғу беттері 40-45 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен сөндірілген — соғу материалының қаттылығы мен беріктігінің қатынасы оңтайлы, сондықтан ол соққылардан жарылып кетпейді және тегістелмейді. Бастың беті коррозиядан қорғайтын және қызмет ету мерзімін ұзартатын қара лакпен қапталған. Тұтқа тартқышқа салынған және қауіпсіздік резеңкемен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде шабуылшының секіріп кетуіне жол берілмейді. Шана балғасының басы кесілген, бұл шабуылшыдан ұсақ бөлшектердің сынуына жол бермейді. Қалың талшықты талшықты өзегі бар пластикалық тұтқа кері қайтаруды сіңіреді және беріктік пен қаттылықпен сипатталады. Резеңке бедерлі жабын ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және тұтқаның сырғып кетуіне жол бермейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 900 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 6000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996162225 |
- Бағасы: 13 785 ₸

