
Шана, 10000 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 10968 шыны талшықты резеңкеленген тұтқасы және салмағы 10000 г басы бар балға бетоннан, тастан және кірпіштен жасалған құрылыс алаңдарын бөлшектеуге арналған. Оның екі жағынан тегістелген сәл дөңес ауыр соққы штыры және жоғары соққы қуатын қамтамасыз ететін ұзартылған 900 мм тұтқасы бар. Балға күнделікті өмірде құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар кәсіби қолдануға жарамды. Артықшылықтары Басы соғылған 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен беріктікпен сипатталады. Жұмыс бөліктері 40-45 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі, сондықтан құрал тозуға және деформацияға төзімді. Шабуылшының қырларындағы фаскалар соғылған кезде болат бөліктерінің сынуынан қорғайды. Басы созылуға орнатылған, бұл оның сырғып кетуіне жол бермейді. Резеңке манжет басты бекітеді және жіберіп алған жағдайда тұтқаны қорғайды. Қалың талшықты талшықты өзегі бар пластикалық тұтқаның қаттылығы жоғарылайды және соққы кезінде кері соққыны сіңіреді. Резеңке бедерлі беті тұтқаның қолдарда сырғып кетуіне жол бермейді. Бастың лакпен қапталуы сенімді коррозияға қарсы әсерді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 900 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 10000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996162263 |
- Бағасы: 20 411 ₸

