
Шегелер-степлерге арналған атыс штыры артикул 57426 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Атыс штыры Matrix арт. 57485 Matrix 57426 шеге-степлеріне арналған. Ол қапсырмалар мен шегелерге соққы әсерін тигізеді. Шабуылшыдағы тығыздағыш сақина сығылған ауаның ағып кетуіне жол бермейді және тіпті төмен температурада (-20 °C дейін) және 10 мПа-ға дейінгі қысымда қозғалғыштығын сақтайды. Артықшылықтары: Шабуылшының материалы болат болып табылады, бұл оның механикалық кернеулерге төтеп беруіне мүмкіндік береді және коррозияға төзімділігін арттырады. Қаттылығы кемінде 45 HRC — атқыштар тозуға төзімділігімен және деформацияға жоғары төзімділігімен ерекшеленеді. Шабуылшыны дайындаудың жоғары дәлдігі шегелер мен кронштейндердің сыналанбай және майыспай соғылуына кепілдік береді. 320 г салмағы аз болғандықтан, атыс штыры қапсырма шегенің құрылымын ауырлатпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 574-Пневмоқұрал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Пневмоқұрал үшін жарамды | шеге-степлер артикул 57426 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155494 |
- Бағасы: 1 092 ₸

