
Шеткі бастиек 1/2, Е24, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/4 дюймдік қону алаңы бар CrV болаттан жасалған Stels E24 13876 шеткі басы бұрандалы қосылыстарды бұрау және бұрау үшін қолданылады. Оның көмегімен болттар мен бұрандаларды электронды профильмен орнатуға болады. Ішкі TORX бар бас көлікті жөндеу үшін техникалық қызмет көрсету станцияларында немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары ресурс — басы хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік — күңгірт хром-никель жабыны бастың сынуына жол бермейді. Профильдегі қырлы ойықтар — басы қолында сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 28 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 28 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.102 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 30 жасырын |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Бастың өлшемі | Е24 |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | Е типі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996160108 |
- Бағасы: 337 ₸

