
Ұзартылған ұштық розеткалар жинағы 1/4, алтыбұрышты, CrV, 10 дана, 4-13 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13605 6 жақты ұзартылған ұштық розеткалар жинағы, CrV, 10 дана, 1/4 дюймдік шанағы бар өлшемі 4-13 мм саптамаларды қамтиды. Бұл үйде, саяжайда немесе гаражда жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Шеткі бастар бұрандалы қосылыстарды жету қиын жерлерде бекіту үшін қолданылады, ал ұзартылған профиль бекіткіштермен жоғары шпилькаларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған бастиектер жоғары беріктікке және тозуға төзімділікке ие. Құралдар қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады, кәсіби түрде пайдалануға болады. Бастардағы күңгірт хром-никель жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Бастарды сақтаудың ыңғайлылығын қалып ұстағыш қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.41 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 13 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бастың ең аз өлшемі | 4 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұзартылған, ұстағышта |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996159744 |
- Бағасы: 5 274 ₸

