
Розеткалар жинағы, 3/8, он екі қырлы, CrV, 10 дана, 8-19 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13607 розетка жинағы 3/8 дюймдік қону өлшемі бар CrV болаттан жасалған 10 8-19 мм 12 жақты саптамалардан тұрады. Розеткалар гайкаларды, болттарды және басқа бекіткіштерді босату және бұрау үшін ысырмалармен, қақпалармен және кілттермен бірге қолданылады. Жинақ қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан үйде және елде автокөліктерге техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары үшін таптырмас құрал. Артықшылықтары Жиынтыққа 8-10-11-12-13-14-15-16-17-19 мм өлшемді соңғы бастар кіреді. 12 жақты саңылаулары бар шеткі бастар бекіткішпен жанасу аймағын ұлғайтуды қамтамасыз етеді, бұл оның жоғары жүктемелер кезінде деформациялану қаупін азайтады. 12 жақты жұтқыншақтың арқасында бастар 6 жақты жұтқыншақ үлгілеріне қарағанда кішірек бұрылу бұрышы (30 градус) бар бекіткіштерді айналдыру арқылы шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бастар хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан олар тозуға төзімділігімен және жоғары ресурстарымен ерекшеленеді. Күңгірт хром-никельді жабын бастарды коррозияның пайда болуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Бастарды сақтаудың ыңғайлылығы үшін жиынтықта қалып ұстағыш қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 72 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Бастың ең аз өлшемі | 8 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996159768 |
- Бағасы: 4 458 ₸

