
Розеткалар жинағы, 1/2, он екі қырлы, CrV, 10 дана, 10-22 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13638 1/2 дюймдік 12 жақты розеткалар жинағы, CrV, 10 дана, ысырмалар мен кілттерге арналған 10-22 мм саптамалардан тұрады. Олардың көмегімен автокөлікті жөндеу немесе техникалық қызмет көрсету кезінде бұрандалы қосылыстарды бекітуге болады. 30° бұрылу бұрышы бар 12 қырлы шеткі бастар тар кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Бастың артықшылықтары тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған. Қаттылығы 42 HRC жұмыс бөлігі жоғары жүктемелерге төзімділікті арттырады, сондықтан саптамалар қарқынды қолдануға жарамды. Күңгірт хром-никельді жабыны бар бастар коррозиядан сенімді қорғалған. Жинақтағы арнайы металл қалып ұстағыш бастарды тасымалдауды және сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 94 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.408 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 22 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996159775 |
- Бағасы: 6 233 ₸

