
Әмбебап ұштық бастиектер жинағы, 3/8, SpLine, CrV, 10 дана, 8-19 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels Spline 13639 әмбебап шеткі розеткалар жинағы, 3/8 дюйм, CrV, 10 дана 8-19 мм, кез келген түрдегі бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Жинақ автокөлік жүргізушілеріне алыс сапарларда және гараждағы көліктерді жөндеу кезінде пайдалы. SPLINE профилі бар шеткі бастар 12, 6, 4 және 3 жақты бекіткіштермен жоғары сапалы жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жоғары ресурс және жүктемелерге төзімділік — бастары тозуға төзімді хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Тоттануға қарсы қорғаныс — бастардың жылтыратылған хром-никельді жабыны бар. Тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы — жиынтықта металл плашка-ұстағыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.682 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 19 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бастың ең аз өлшемі | 8 мм |
| Мақсаты | для автомобиля |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996159782 |
- Бағасы: 3 810 ₸

