
Басы ұштық, 12 мм, он екі қырлы, CrV, шаршы 1/2, хромдалған Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13655, 12 мм, CrV, 1/2 дюймдік 12 жақты хромдалған розетка бұрандалы қосылыстарды бұрау және бұрау үшін қолданылады. Бұл автокөлікке техникалық қызмет көрсету кезінде пайдалы болады. 12 қырлы бастиектің 6 қырлы — 30°-пен салыстырғанда бұрылу бұрышы кішірек, бұл шектеулі кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары 12 қырлы профиль жабдықпен жанасу аймағын ұлғайтуды қамтамасыз етеді, сондықтан соңғы розетка жоғары кернеулі жұмыстар үшін тиімді және болттардың беттерін деформацияламайды. Бастың жоғары ресурсы мен тозуға төзімділігін ол жасалған хром-ванадийлі болат қамтамасыз етеді. Күңгірт хроммен қапталған басы коррозияға ұшырамайды. Бастың профилінде майланған құралдармен жұмыс істегенде оның сырғып кетуіне жол бермейтін арнайы ойықтар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 21 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 21 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 40 жасырын |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Бастың өлшемі | 12 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996159850 |
- Бағасы: 434 ₸

