
Розеткалар жинағы, 1/2, алтыбұрышты, CrV, 10 дана, 10-22 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13600, 6 гр., CrV ұштық бастарының жинағы 1/2 дюймдік шанағы бар 10-22 мм 10 саптаманы қамтиды. Ол ірі габаритті техниканы жөндеу және автокөліктерге қызмет көрсету кезінде пайдалы болады. Шеткі бастар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан олар кәсіби қолдануға жарамды. Артықшылықтары Жоғары ресурс — бастардың корпусы берік хром-ванадийлі болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — күңгірт хром-никель жабыны бастарды сынудан қорғайды. Металл жолақ-ұстағыш — қондырмаларды сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.72 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Пәндер саны | 10 |
| Бастың максималды өлшемі | 22 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бастың ең аз өлшемі | 10 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұстаушыда |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996159690 |
- Бағасы: 5 479 ₸

