
Ашық, поликарбонатты, қараңғыланған қорғаныш КӨЗІЛДІРІКТЕР203 (0-13023) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қараңғыланған көзілдірік КӨЗІЛДІРІК203 89173 ашық типті, поликарбонатты, — слесарь, ағаш ұстасы және сырлау құралдарымен жұмыс істеуге арналған құрылғы. Олар бүйірлік қорғанысқа ие және көзді шаңнан, шашыраудан және кинетикалық энергиясы төмен бөлшектерден сенімді қорғайды. Қараңғы қорғаныш көзілдіріктер ашық жарықта жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады және құрылыс кезінде, өндірісте, сондай-ақ гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтары Бөшкелер соққыға төзімді поликарбонаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін анықтайды.Линзалар бір жақтауда біріктірілген, бұл оларға жоғары беріктік береді.Қорғаныш көзілдіріктерге 1-оптикалық класс берілген, сондықтан оларды ұзақ уақыт киюге болады.Көзілдіріктер КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді, сондықтан олар мүлдем қауіпсіз.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АГ78.В.32368 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АГ78.В.32368.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800066831 |
- Бағасы: 241 ₸

