
Ашық, поликарбонатты, мөлдір қорғаныш КӨЗІЛДІРІКТЕР201 (0-13021) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мөлдір қорғаныш көзілдірік КӨЗІЛДІРІК 201 89171 ашық типті, поликарбонатты, — слесарь, ағаш ұстасы және сырлау құралдарымен жұмыс істеуге арналған құрылғы. Олар бүйірлік қорғанысқа ие және көзді шаңнан, шашыраудан және кинетикалық энергиясы төмен бөлшектерден сенімді қорғайды. Құрылыс кезінде, өндірісте, сондай-ақ гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтары Бөшкелер соққыға төзімді поликарбонаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін анықтайды.Линзалар бір жақтауда біріктірілген, бұл оларға жоғары беріктік береді.Қорғаныш көзілдіріктерге 1-оптикалық класс берілген, сондықтан оларды ұзақ уақыт киюге болады.Көзілдіріктер КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді, сондықтан олар мүлдем қауіпсіз.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АГ78.В.32368 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АГ78.В.32368.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Экран материалы | поликарбонат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4606800066817 |
- Бағасы: 241 ₸

