
Синтетикалық ішкі жұмыстарға арналған ауыстырмалы білікше, 250 мм, түк 12 мм, D 36 мм, D тұтқалар 6 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын синтетикалық ролик Matrix 80891 астында бюгель D-6 мм, полиакрилден жасалған 12 мм қадасы бар, үй ішінде сырлау жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы. Ұзындығы 12 мм түкті үлбір орташа тегіс беттерді: едендерді, қабырғаларды және төбелерді бояуға жарайды. Полиакрил жабынның кез келген түрімен жоғары сапалы бояуды қамтамасыз етеді, үлбірді тозуға және пішінге төзімді етеді. Артықшылықтары Ені 250 мм — ролик үлкен беттерді бояуға жарамды. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген — бұл оның сенімді бекітілуіне қол жеткізуге және қарқынды пайдалану кезінде деформациядан қорғауға мүмкіндік береді. Үлбірде тігіс жоқ, ал оның жиектері кесілген — ролик бетінде қалдық қалдырмайды. Санаулы секундтарда монтаждау — жылдам босатылатын бекіту жүйесі шығыршықты бюгелге оңай бекітуге немесе оны шешуге мүмкіндік береді. Ролик бюгелде кептеліссіз айналады — бұл боялатын бетке материалдардың ең көп қайтарылуын, сонымен қатар ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.083 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800068040 |
- Бағасы: 558 ₸

