
"Грейтекс" ауыстырмалы білікшесі, 180 мм, түгі 12 мм, D 36 мм, D тұтқасы 6 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix "GREYTEX" 80892 полиакрилден жасалған 12 мм қадалы, ені 180 мм және диаметрі 36 мм ауыстырылатын ролик 6 мм бюгельмен үйлесімді. Кез келген түрдегі ЛБМ-мен сырлауға және сырлау жұмыстарына беттерді дайындау үшін қолданылады. Полиакрилді үлбір еріткіштерге төзімді, тығыздығының жоғарылауына байланысты бояуды жақсы сіңіреді және оның біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ені 180 мм болғандықтан, ролик үлкен беттерді жылдам өңдейді. Полиакрилден жасалған қада жақсы қалыпқа төзімділігімен ерекшеленеді және жарылу жүктемелерінен қорықпайды. Ролик бюгельде еркін айналады, бұл ЛБМ-нің бетіне барынша қайтарылуына және ыңғайлы жұмыс істеуіне кепілдік береді. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген, сондықтан оны қатты пайдаланған кезде де қабыршақтанбайды және созылмайды. Үлбірдің тігісі жоқ, қаданың жиектері кесілген, сондықтан боялатын бетінде іздер мен жолақтар қалмайды. Ролик жылдам босатылатын конструкцияның арқасында Matrix бюгел құрылғысына бірнеше секундта бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.067 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800068057 |
- Бағасы: 493 ₸

