
Синтетикалық қасбеттік жұмыстарға арналған ауыстырылатын ролик, 250 мм, қадасы 18 мм, D 36 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық ауыстырылатын ролик Matrix 80897 полиакрилден жасалған 18 мм қадасы бар, ені 250 мм және диаметрі 36 мм, 6 мм бюгельмен үйлесімді. Құрал ғимараттардың сыртқы қабырғаларын, кедір-бұдырлы тегіс емес беттерді, кірпішті, бетонды, гофрленген металды бояуға арналған. Полиакрил еріткіштердің әсерінен ыдырамайды, бұл кез келген ЛБМ жағу үшін білікшені пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ролик үлкен аумақтарды бояу үшін оңтайлы, себебі оның ені 250 мм. Полиакрилден жасалған үлбір жыртылатын жүктемелерден қорықпайды және жақсы пішінге төзімділігімен ерекшеленеді, беттерді бояу материалдарын шашыратпай бояйды. Еркін айналатын ролик жұмыс кезінде ұсталмайды, осылайша бояудың максималды шығымдылығына қол жеткізіледі. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген, сондықтан қарқынды қолданған кезде де қабыршақтанбайды және жыртылмайды. Ролик тонның жіксіз құрылымы мен өңделген жиектерінің арқасында бетінде сызықтарсыз жоғары сапалы жұмысты қамтамасыз етеді. Жылдам босату қосылымының арқасында роликті бюгельден бекіту және алу бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800068101 |
- Бағасы: 622 ₸

